Türk Sancagi Serverları Forum Sitesi..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TüRK SaNCaGi [2] 85.153.27.61 BeKLeRiZ

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Bilgileriniz
Bilgileriniz sistemimize kaydedilmektedir.
En son konular
» Begrip Vs ^^TS^^
Call of Juarez: Bound in Blood Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 11:53 pm tarafından ^[TS]^ || CosmicReaL

» ^[TS]^ || Clanında olanlar bana msnelerini verebilirlermi acaba.
Call of Juarez: Bound in Blood Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 6:29 pm tarafından ^[TS]^ || True CrIme*

» GReen DaY* Dan $iKaYeTim waRRR !!!
Call of Juarez: Bound in Blood Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 6:00 pm tarafından ^[TS]^ || True CrIme*

» cs 1.6 yardım
Call of Juarez: Bound in Blood Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 5:57 pm tarafından ^[TS]^ || True CrIme*

» ^[TS]^ || True CrIme* SiTeNiZe GeLmiŞTiR!!!!!!!!!!!!!!!!!! MeRHaBa HeRKeZe.
Call of Juarez: Bound in Blood Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 5:55 pm tarafından ^[TS]^ || True CrIme*

» SéLam - ın aLeYk''m ! ßn qLdm!!
Call of Juarez: Bound in Blood Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 5:53 pm tarafından ^[TS]^ || True CrIme*

» Turk Sancağı Serverları
Call of Juarez: Bound in Blood Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 5:49 pm tarafından ^[TS]^ || True CrIme*

» ^[TS]^ Klanındaki Üyelerimiz !
Call of Juarez: Bound in Blood Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 5:41 pm tarafından ^[TS]^ || True CrIme*

» sxe pack 3 nasıl yapıcamm
Call of Juarez: Bound in Blood Icon_minitimePaz Ara. 27, 2009 8:11 pm tarafından ^[TS]^ || Ksk[Lee]

En iyi yollayıcılar
HaKaN
Call of Juarez: Bound in Blood Vote_lcapCall of Juarez: Bound in Blood Voting_barCall of Juarez: Bound in Blood Vote_rcap 
ThesadisT
Call of Juarez: Bound in Blood Vote_lcapCall of Juarez: Bound in Blood Voting_barCall of Juarez: Bound in Blood Vote_rcap 
TheChemisT
Nuisance
MYsTic
DeViL
**PusHY_B0y**
korkusuz_baris
NuMbeRoNe | LeqenDy
Fu[R]Ko
Haftanın Güzeli
Carmen Electra
Call of Juarez: Bound in Blood B_160x400_T1_F-2

Call of Juarez: Bound in Blood

3 posters
YazarMesaj
TheChemisT
Co Admin
Co Admin
TheChemisT

Rep : 1
Lakap : Secho

Call of Juarez: Bound in Blood Empty
MesajKonu: Call of Juarez: Bound in Blood   Call of Juarez: Bound in Blood Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 4:13 pm

Üzerinden çok zaman geçmedi; belki bir, belki iki ay oldu. Call of Juarez: Bound in Blood’ın (CoJ2) ilk bakış yazısını hazırlama fırsatı bana verilmişti ve kaynak olarak yedi bölümlük bir preview versiyonu da elime geçmişti. Oyunun o zamana kadar görücüye çıkan ekran görüntüleri o kadar dikkatimi çekmişti ki “Bu oyunda iş var.” diye düşünmeden edememiştim. O yedi bölümlük preview versiyonunu bir solukta oynadım ve neyse ki oyun hakkındaki düşüncelerim hüsranla sonuçlanmadı. Techland gerçekten harika bir oyun hazırlıyordu ve o andan itibaren oyunun çıkış tarihi için geri sayıma başladım. Derken tarih geldi çattı ve CoJ2’nin tam sürümüne kavuştum; tam 15 bölümlük soluksuz bir kovboy serüveni...
Juarez’in çağrısına kulak verin!

Dilerseniz hikayemizi tekrardan hatırlayalım. Amerikan İç Savaşı’na Konfederasyon Güçleri tarafında katılan Ray ve Thomas McCall kardeşler, milli duygularını bir kenara bırakıp ordudan kaçarak eve dönmeye karar verirler; ancak sıcak yuvalarının da savaştan nasibini aldığını öğrenmeleri uzun sürmeyecektir. Eve döndüklerinde annelerinin ölü bedeni ve küçük kardeşleri William ile karşılaşırlar. William’ı da yanlarına alan McCall kardeşler, savaş sonrası viraneye dönen evlerini yeniden hayata döndürebilmek için çareler düşünürlerken, kulaklarına bir hazine söylentisi çalınır. Tabii ki bu söylenti sadece onların kulaklarına çalınmamıştır ve McCall kardeşler ilk adım olarak Juarez’le işbirliği yapmaya karar verirler.

CoJ2’nin hikayesinin daha derinlerine inmek isterdim ama bu enfes hikayeden alacağınız zevkten sizi mahrum etmek istemiyorum. Eğer kovboy serüvenleri az da olsa ilginizi çekiyorsa CoJ2’nin hikayesi sizi sürükleyip götürecek, bundan emin olun yeter. Oyunun ana karakterleri olan Ray ve Thomas arasındaki diyaloglar, bölümlerin baş ve sonlarındaki kısa videolar ile ara yükleme ekranlarındaki çizgi roman tarzıyla anlatılanlar sayesinde hikayenin, oyunun içine dolu dolu yedirilmiş olduğunu fark edeceksiniz.
Nasıl bir kovboy olmak isterdiniz?

Gelelim CoJ2 ile ilgili diğer noktalara... Oyunu oynamaya başladıktan sonra normal kişiliğinizi bir kenara bırakın çünkü siz artık bir kovboysunuz! Bunu söylüyorum çünkü ben kendimi oyunu oynarken öyle hissettim, hal ve hareketlerime bir kovboy edası yerleşti. (Sanırım sorun bende.) Hazır konu kovboylarken, sizi Ray ve Thomas ile tanıştırayım ve tam bu noktada da size nasıl bir kovboy istediğinizi sorayım. Oyunun sonuna kadar bu iki karakterden biriyle mutlaka oynayacağınız için her ikisini de tanımanızda fayda var.
Nuisance
Admin
Admin
Nuisance

Lakap : Sen Ne Dersen Oyum...

MesajKonu: Geri: Call of Juarez: Bound in Blood   Call of Juarez: Bound in Blood Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 10:31 am

İşte Bunu Alıcam
http://werdana.com
TheChemisT
Co Admin
Co Admin
TheChemisT

MesajKonu: Geri: Call of Juarez: Bound in Blood   Call of Juarez: Bound in Blood Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 1:13 pm

Bu oyun çok güzel bir oyun çok iyi grafikleri var
TheChemisT
Co Admin
Co Admin
TheChemisT

MesajKonu: Geri: Call of Juarez: Bound in Blood   Call of Juarez: Bound in Blood Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 1:16 pm

Call of Juarez: Bound in Blood Site_call-of-juarez:-bound-in-blood-ss-1
HaKaN
Admin
Admin
HaKaN

Rep : 2

MesajKonu: Geri: Call of Juarez: Bound in Blood   Call of Juarez: Bound in Blood Icon_minitimePtsi Tem. 27, 2009 10:33 pm

şu fotodan belli ztn Very Happy
TheChemisT
Co Admin
Co Admin
TheChemisT

MesajKonu: Geri: Call of Juarez: Bound in Blood   Call of Juarez: Bound in Blood Icon_minitimeSalı Tem. 28, 2009 1:01 pm

Very Happy

Call of Juarez: Bound in Blood
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Call Of Juarnez (Torrent)