Türk Sancagi Serverları Forum Sitesi..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TüRK SaNCaGi [2] 85.153.27.61 BeKLeRiZ

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Bilgileriniz
Bilgileriniz sistemimize kaydedilmektedir.
En son konular
» Begrip Vs ^^TS^^
bascant_lee ŞİKAYET Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 11:53 pm tarafından ^[TS]^ || CosmicReaL

» ^[TS]^ || Clanında olanlar bana msnelerini verebilirlermi acaba.
bascant_lee ŞİKAYET Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 6:29 pm tarafından ^[TS]^ || True CrIme*

» GReen DaY* Dan $iKaYeTim waRRR !!!
bascant_lee ŞİKAYET Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 6:00 pm tarafından ^[TS]^ || True CrIme*

» cs 1.6 yardım
bascant_lee ŞİKAYET Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 5:57 pm tarafından ^[TS]^ || True CrIme*

» ^[TS]^ || True CrIme* SiTeNiZe GeLmiŞTiR!!!!!!!!!!!!!!!!!! MeRHaBa HeRKeZe.
bascant_lee ŞİKAYET Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 5:55 pm tarafından ^[TS]^ || True CrIme*

» SéLam - ın aLeYk''m ! ßn qLdm!!
bascant_lee ŞİKAYET Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 5:53 pm tarafından ^[TS]^ || True CrIme*

» Turk Sancağı Serverları
bascant_lee ŞİKAYET Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 5:49 pm tarafından ^[TS]^ || True CrIme*

» ^[TS]^ Klanındaki Üyelerimiz !
bascant_lee ŞİKAYET Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 5:41 pm tarafından ^[TS]^ || True CrIme*

» sxe pack 3 nasıl yapıcamm
bascant_lee ŞİKAYET Icon_minitimePaz Ara. 27, 2009 8:11 pm tarafından ^[TS]^ || Ksk[Lee]

En iyi yollayıcılar
HaKaN
bascant_lee ŞİKAYET Vote_lcapbascant_lee ŞİKAYET Voting_barbascant_lee ŞİKAYET Vote_rcap 
ThesadisT
bascant_lee ŞİKAYET Vote_lcapbascant_lee ŞİKAYET Voting_barbascant_lee ŞİKAYET Vote_rcap 
TheChemisT
Nuisance
MYsTic
DeViL
**PusHY_B0y**
korkusuz_baris
NuMbeRoNe | LeqenDy
Fu[R]Ko
Haftanın Güzeli
Carmen Electra
bascant_lee ŞİKAYET B_160x400_T1_F-2

bascant_lee ŞİKAYET

3 posters
YazarMesaj
TheChemisT
Co Admin
Co Admin
TheChemisT

Rep : 1
Lakap : Secho

bascant_lee ŞİKAYET Empty
MesajKonu: bascant_lee ŞİKAYET   bascant_lee ŞİKAYET Icon_minitimePtsi Tem. 27, 2009 12:30 pm

BASCANT LEE SW YE FURKO NUN FAKE Sİ GİRDİGİNDE BOSVER YHA DİE TEPKİ GÖSTERİYOR SW YE BADBOYZ GİRDİNMİ ADAM 50 KİŞİ ÖLDÜRDÜKTEN SONRA BANLIYOR LÜTFEN BU ADAMIN ADMİNLİĞİNİ ALIN !!!!! Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Madbascant_lee ŞİKAYET Asdasj

En son TheChemisT tarafından Ptsi Tem. 27, 2009 12:32 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : RESİM)
HaKaN
Admin
Admin
HaKaN

Rep : 2

MesajKonu: Geri: bascant_lee ŞİKAYET   bascant_lee ŞİKAYET Icon_minitimeSalı Tem. 28, 2009 9:52 am

o mustafaya boşver demiş olablrmi acaba ? Very Happy
BaScAn'tLee
Üye
Üye

Rep : 0

MesajKonu: Geri: bascant_lee ŞİKAYET   bascant_lee ŞİKAYET Icon_minitimePtsi Ağus. 03, 2009 1:06 pm

ben orda mustafaya dedim çunku orda astec acarken ınfernoyuda oylamıstım
HaKaN
Admin
Admin
HaKaN

Rep : 2

MesajKonu: Geri: bascant_lee ŞİKAYET   bascant_lee ŞİKAYET Icon_minitimePtsi Ağus. 03, 2009 10:50 pm

ben onu dalga geçmek için söylemiştim ne alaka mustafayla anlayamadm Razz

bascant_lee ŞİKAYET
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Şikayet..
» bascant lee sikayet