Türk Sancagi Serverları Forum Sitesi..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TüRK SaNCaGi [2] 85.153.27.61 BeKLeRiZ

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Bilgileriniz
Bilgileriniz sistemimize kaydedilmektedir.
En son konular
» Begrip Vs ^^TS^^
Maçlar Konusunda Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 11:53 pm tarafından ^[TS]^ || CosmicReaL

» ^[TS]^ || Clanında olanlar bana msnelerini verebilirlermi acaba.
Maçlar Konusunda Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 6:29 pm tarafından ^[TS]^ || True CrIme*

» GReen DaY* Dan $iKaYeTim waRRR !!!
Maçlar Konusunda Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 6:00 pm tarafından ^[TS]^ || True CrIme*

» cs 1.6 yardım
Maçlar Konusunda Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 5:57 pm tarafından ^[TS]^ || True CrIme*

» ^[TS]^ || True CrIme* SiTeNiZe GeLmiŞTiR!!!!!!!!!!!!!!!!!! MeRHaBa HeRKeZe.
Maçlar Konusunda Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 5:55 pm tarafından ^[TS]^ || True CrIme*

» SéLam - ın aLeYk''m ! ßn qLdm!!
Maçlar Konusunda Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 5:53 pm tarafından ^[TS]^ || True CrIme*

» Turk Sancağı Serverları
Maçlar Konusunda Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 5:49 pm tarafından ^[TS]^ || True CrIme*

» ^[TS]^ Klanındaki Üyelerimiz !
Maçlar Konusunda Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 5:41 pm tarafından ^[TS]^ || True CrIme*

» sxe pack 3 nasıl yapıcamm
Maçlar Konusunda Icon_minitimePaz Ara. 27, 2009 8:11 pm tarafından ^[TS]^ || Ksk[Lee]

En iyi yollayıcılar
HaKaN
Maçlar Konusunda Vote_lcapMaçlar Konusunda Voting_barMaçlar Konusunda Vote_rcap 
ThesadisT
TheChemisT
Nuisance
MYsTic
DeViL
**PusHY_B0y**
korkusuz_baris
NuMbeRoNe | LeqenDy
Fu[R]Ko
Haftanın Güzeli
Carmen Electra
Maçlar Konusunda B_160x400_T1_F-2

Maçlar Konusunda

3 posters
YazarMesaj
Cyborg
Üye
Üye
Cyborg

Rep : 0

Maçlar Konusunda Empty
MesajKonu: Maçlar Konusunda   Maçlar Konusunda Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 9:05 pm

Ben Surf Serverının Yöneticisiyim.Maçları Surfde yapıyosunuz bişey demiyorum.Ama maç bittikten sonra server sanki yeni alınmış gibi olyuo ayarlar bozuluyo.Düzeltesiye kadar canım çıkıyo.Ya maçları başka serverda yapın yada maç yaptıktan servera girdiğiniz ayarları geri yapıp öle çıkın.Biraz Duyarlı Olalım Lütfen!
ThesadisT
Admin
Admin
ThesadisT

Rep : 3

Maçlar Konusunda Empty
MesajKonu: Geri: Maçlar Konusunda   Maçlar Konusunda Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 7:34 am

yaw burak onu ancak sen düzeltirsin ben düzeltemiyorum ayarlarıVery Happy
Cyborg
Üye
Üye
Cyborg

Maçlar Konusunda Empty
MesajKonu: Geri: Maçlar Konusunda   Maçlar Konusunda Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 10:05 am

Yok o ayarları ben yapıyorumda Plugin ayarları felan bozuluyo admin girişi felan yapılmıyo ondan bahsediyom
ThesadisT
Admin
Admin
ThesadisT

Rep : 3

Maçlar Konusunda Empty
MesajKonu: Geri: Maçlar Konusunda   Maçlar Konusunda Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 10:55 am

yaw amx ayarlarını da yaptırıcam veya orayı maç sw si mi yapsak sende gelir oynarsın qweqwe:D
Cyborg
Üye
Üye
Cyborg

Maçlar Konusunda Empty
MesajKonu: Geri: Maçlar Konusunda   Maçlar Konusunda Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 11:27 am

Very Happy benceede yav
HaKaN
Admin
Admin
HaKaN

Rep : 2

Maçlar Konusunda Empty
MesajKonu: Geri: Maçlar Konusunda   Maçlar Konusunda Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 1:27 pm

maç ayarları olan bi surf sw Very Happy en güzeli Very Happy

Maçlar Konusunda
1 sayfadaki 1 sayfası