Türk Sancagi Serverları Forum Sitesi..

Türk Sancagi Serverları Forum Sitesi..

TüRK SaNCaGi [2] 85.153.27.61 BeKLeRiZ

AnasayfaKayıt OlGiriş yap
Bilgileriniz
Bilgileriniz sistemimize kaydedilmektedir.
En son konular
» Begrip Vs ^^TS^^
Soru Sormadan Önce Okuyunuz !! Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 11:53 pm tarafından ^[TS]^ || CosmicReaL

» ^[TS]^ || Clanında olanlar bana msnelerini verebilirlermi acaba.
Soru Sormadan Önce Okuyunuz !! Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 6:29 pm tarafından ^[TS]^ || True CrIme*

» GReen DaY* Dan $iKaYeTim waRRR !!!
Soru Sormadan Önce Okuyunuz !! Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 6:00 pm tarafından ^[TS]^ || True CrIme*

» cs 1.6 yardım
Soru Sormadan Önce Okuyunuz !! Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 5:57 pm tarafından ^[TS]^ || True CrIme*

» ^[TS]^ || True CrIme* SiTeNiZe GeLmiŞTiR!!!!!!!!!!!!!!!!!! MeRHaBa HeRKeZe.
Soru Sormadan Önce Okuyunuz !! Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 5:55 pm tarafından ^[TS]^ || True CrIme*

» SéLam - ın aLeYk''m ! ßn qLdm!!
Soru Sormadan Önce Okuyunuz !! Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 5:53 pm tarafından ^[TS]^ || True CrIme*

» Turk Sancağı Serverları
Soru Sormadan Önce Okuyunuz !! Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 5:49 pm tarafından ^[TS]^ || True CrIme*

» ^[TS]^ Klanındaki Üyelerimiz !
Soru Sormadan Önce Okuyunuz !! Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 5:41 pm tarafından ^[TS]^ || True CrIme*

» sxe pack 3 nasıl yapıcamm
Soru Sormadan Önce Okuyunuz !! Icon_minitimePaz Ara. 27, 2009 8:11 pm tarafından ^[TS]^ || Ksk[Lee]

En iyi yollayıcılar
HaKaN
Soru Sormadan Önce Okuyunuz !! Vote_lcapSoru Sormadan Önce Okuyunuz !! Voting_barSoru Sormadan Önce Okuyunuz !! Vote_rcap 
ThesadisT
Soru Sormadan Önce Okuyunuz !! Vote_lcapSoru Sormadan Önce Okuyunuz !! Voting_barSoru Sormadan Önce Okuyunuz !! Vote_rcap 
TheChemisT
Nuisance
MYsTic
DeViL
**PusHY_B0y**
korkusuz_baris
NuMbeRoNe | LeqenDy
Fu[R]Ko
Haftanın Güzeli
Carmen Electra
Soru Sormadan Önce Okuyunuz !! B_160x400_T1_F-2

Paylaş

Soru Sormadan Önce Okuyunuz !!

YazarMesaj
ThesadisT
Admin
Admin
ThesadisT

Rep : 3

Soru Sormadan Önce Okuyunuz !! Empty
MesajKonu: Soru Sormadan Önce Okuyunuz !!   Soru Sormadan Önce Okuyunuz !! Icon_minitimeSalı Tem. 14, 2009 1:29 pm

1 - Forumda açılan başlıklarda "yardım plssss" , "lütfen bakın", ''çok acillll'' gibi şeyler yazmayınız.Sorununuz Asker basmak ise , "Asker basma için yardım" gibi konular açınız.Böylece aynı sorunu yaşayan diğer arkadaşlar içinde görülmesi daha kolay olur.
2 - Sormak istediğiniz soru önceden sorulmuş olabilir. Bu yüzden soru sormadan önce ''Ara'' yı kullanın. Yapmanız gereken öğrenmek istediğiniz konu hakkında anahtar kelimeyi yazmak ve ''Ara'' ya tıklamak. ''Ara'' nerede diye soruyorsanız, üstteki profilinizin sağ tarafında.
3 - Oyun için yeni önerileriniz varsa ''Görüşler'' bölümünü kullanınız.
4 - Hile yapanları herkesin gözü önünde şikayet etmeyin. Eğer kişi yada kişilerin hile yaptıklarını düşünüyorsanız onları özel mesajla herhangi bir serverdaki Adminlere yada direkt Forum Adminlerine pm olarak iletin.
5- Sorularınızı Forumdaki Sorular bölümüne açabilirsiniz
Nuisance
Admin
Admin
Nuisance

Rep : 1
Lakap : Sen Ne Dersen Oyum...

Soru Sormadan Önce Okuyunuz !! Empty
MesajKonu: Geri: Soru Sormadan Önce Okuyunuz !!   Soru Sormadan Önce Okuyunuz !! Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 3:19 pm

Aynen Katılıyorum ThesadisT'e

Soru Sormadan Önce Okuyunuz !!
1 sayfadaki 1 sayfası