Türk Sancagi Serverları Forum Sitesi..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TüRK SaNCaGi [2] 85.153.27.61 BeKLeRiZ

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Bilgileriniz
Bilgileriniz sistemimize kaydedilmektedir.
En son konular
» Begrip Vs ^^TS^^
ChaRLYy.!   Can Bi Bak Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 11:53 pm tarafından ^[TS]^ || CosmicReaL

» ^[TS]^ || Clanında olanlar bana msnelerini verebilirlermi acaba.
ChaRLYy.!   Can Bi Bak Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 6:29 pm tarafından ^[TS]^ || True CrIme*

» GReen DaY* Dan $iKaYeTim waRRR !!!
ChaRLYy.!   Can Bi Bak Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 6:00 pm tarafından ^[TS]^ || True CrIme*

» cs 1.6 yardım
ChaRLYy.!   Can Bi Bak Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 5:57 pm tarafından ^[TS]^ || True CrIme*

» ^[TS]^ || True CrIme* SiTeNiZe GeLmiŞTiR!!!!!!!!!!!!!!!!!! MeRHaBa HeRKeZe.
ChaRLYy.!   Can Bi Bak Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 5:55 pm tarafından ^[TS]^ || True CrIme*

» SéLam - ın aLeYk''m ! ßn qLdm!!
ChaRLYy.!   Can Bi Bak Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 5:53 pm tarafından ^[TS]^ || True CrIme*

» Turk Sancağı Serverları
ChaRLYy.!   Can Bi Bak Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 5:49 pm tarafından ^[TS]^ || True CrIme*

» ^[TS]^ Klanındaki Üyelerimiz !
ChaRLYy.!   Can Bi Bak Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 5:41 pm tarafından ^[TS]^ || True CrIme*

» sxe pack 3 nasıl yapıcamm
ChaRLYy.!   Can Bi Bak Icon_minitimePaz Ara. 27, 2009 8:11 pm tarafından ^[TS]^ || Ksk[Lee]

En iyi yollayıcılar
HaKaN
ChaRLYy.!   Can Bi Bak Vote_lcapChaRLYy.!   Can Bi Bak Voting_barChaRLYy.!   Can Bi Bak Vote_rcap 
ThesadisT
ChaRLYy.!   Can Bi Bak Vote_lcapChaRLYy.!   Can Bi Bak Voting_barChaRLYy.!   Can Bi Bak Vote_rcap 
TheChemisT
Nuisance
MYsTic
DeViL
**PusHY_B0y**
korkusuz_baris
NuMbeRoNe | LeqenDy
Fu[R]Ko
Haftanın Güzeli
Carmen Electra
ChaRLYy.!   Can Bi Bak B_160x400_T1_F-2

ChaRLYy.! Can Bi Bak

5 posters
YazarMesaj
ChaRLYy
Üye
Üye

Rep : 0

ChaRLYy.!   Can Bi Bak Empty
MesajKonu: ChaRLYy.! Can Bi Bak   ChaRLYy.!   Can Bi Bak Icon_minitimeSalı Tem. 21, 2009 10:33 pm

Clana Alırmısınız

1 - Sxe Injected Programınız çalışması gerekiyor

**Herzaman Sxe Acık Girerim...

2- Maç tecrübesi olması gerekiyor

**7 Kez Mac Yaptık Azda Olsa Tecrubem Var Bu Gun 8. Mac Olcak...

3- Serverda aklı başında biri gibi davranması gerekiyor

**Bu Kural Pek Sanmam Cunku Cok Konusurum...

4- Pro maplerde başarılı olması gerekiyor ( bütün her serverda )

**Her Serverda Frag Kasarım Indıa Bıraz kotuyum...

5- Messengerda genellikle maçlara çağırılırsa maçlara kesin gelmesi gerekiyor ( çok önemli bir işi varsa gelmeyebilir )

**Zaten Evde Tek Isım Pc Basında Oturmak Arasıra Denize Gidiyom Saat farketmez Her Zaman Girebilirim

6- Takım Arkadaşları Arasında Huzursuz Yaratmaması Gerekiyor

Bunu Zaten Can Bılıo Hep TAkım Gıbı Oynuyom Yeri Geldiginde

7- Takımda kendisi için değil Takım la birlikte olması gerekiyor

Oke Denerim Smile

8- Birlik ve beraberliğe önem vermesi gerekiyor

Aga Hep Aynı Sorular Very Happy Very Happy
ChaRLYy
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: ChaRLYy.! Can Bi Bak   ChaRLYy.!   Can Bi Bak Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 12:26 pm

Can BAkmayı Dusunuyonmuu :S:S
champy10
Super Uye
Super Uye
champy10

Lakap : Champy

MesajKonu: Geri: ChaRLYy.! Can Bi Bak   ChaRLYy.!   Can Bi Bak Icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 3:29 pm

Can tatildeydi döndü online olunca bakar Wink
HaKaN
Admin
Admin
HaKaN

Rep : 2

MesajKonu: Geri: ChaRLYy.! Can Bi Bak   ChaRLYy.!   Can Bi Bak Icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 5:47 pm

charlyy begripe girdi sanırım Very Happy yani geç kaldı Very Happy
ThesadisT
Admin
Admin
ThesadisT

Rep : 3

MesajKonu: Geri: ChaRLYy.! Can Bi Bak   ChaRLYy.!   Can Bi Bak Icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 8:33 pm

evet begripte
Emperor
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: ChaRLYy.! Can Bi Bak   ChaRLYy.!   Can Bi Bak Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 4:54 pm

Clana gırmeseydım alırmıydınız :S:S
HaKaN
Admin
Admin
HaKaN

MesajKonu: Geri: ChaRLYy.! Can Bi Bak   ChaRLYy.!   Can Bi Bak Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 6:03 pm

ne farkeder ki sonuçta girdin bir kere.girdiysen de herhalde satmıycaksın clanını. eğer onları satıp bize gelirsen de ben şahsen bi gün bizi de satarsın diye düşünürüm.ama yine de kararı yetkililere bırakıyorum...
ThesadisT
Admin
Admin
ThesadisT

Rep : 3

MesajKonu: Geri: ChaRLYy.! Can Bi Bak   ChaRLYy.!   Can Bi Bak Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 6:13 pm

Biz klanı satmayacak bir oyuncu arıyoruz
Emperor
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: ChaRLYy.! Can Bi Bak   ChaRLYy.!   Can Bi Bak Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 7:51 pm

Ya Can Clanı Satmıyorum ki zaten vaz gectım ts dende begrıp den de ben sade kalcam

hem ben begrip in macına her zaman girdim işim olunca bili işimi bırakıp bagripin macına giriyodum
HaKaN
Admin
Admin
HaKaN

MesajKonu: Geri: ChaRLYy.! Can Bi Bak   ChaRLYy.!   Can Bi Bak Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 8:10 pm

tamam işte. zaten iyi bir playersen bunu yapıcaksın. ama klan değiştirmek için klanını satmıycaksın.eğer bir yola başladıysan aynı yolda devam et.
Emperor
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: ChaRLYy.! Can Bi Bak   ChaRLYy.!   Can Bi Bak Icon_minitimePerş. Ağus. 13, 2009 5:17 pm

Begrip Clanı bana eziq geldi adam önüne geleni alıyo Bakıyorum sxe olan herkez clana geliyo

ChaRLYy.! Can Bi Bak
1 sayfadaki 1 sayfası