Türk Sancagi Serverları Forum Sitesi..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TüRK SaNCaGi [2] 85.153.27.61 BeKLeRiZ

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Bilgileriniz
Bilgileriniz sistemimize kaydedilmektedir.
En son konular
» Begrip Vs ^^TS^^
Haksız yere ban yedim. Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 11:53 pm tarafından ^[TS]^ || CosmicReaL

» ^[TS]^ || Clanında olanlar bana msnelerini verebilirlermi acaba.
Haksız yere ban yedim. Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 6:29 pm tarafından ^[TS]^ || True CrIme*

» GReen DaY* Dan $iKaYeTim waRRR !!!
Haksız yere ban yedim. Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 6:00 pm tarafından ^[TS]^ || True CrIme*

» cs 1.6 yardım
Haksız yere ban yedim. Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 5:57 pm tarafından ^[TS]^ || True CrIme*

» ^[TS]^ || True CrIme* SiTeNiZe GeLmiŞTiR!!!!!!!!!!!!!!!!!! MeRHaBa HeRKeZe.
Haksız yere ban yedim. Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 5:55 pm tarafından ^[TS]^ || True CrIme*

» SéLam - ın aLeYk''m ! ßn qLdm!!
Haksız yere ban yedim. Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 5:53 pm tarafından ^[TS]^ || True CrIme*

» Turk Sancağı Serverları
Haksız yere ban yedim. Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 5:49 pm tarafından ^[TS]^ || True CrIme*

» ^[TS]^ Klanındaki Üyelerimiz !
Haksız yere ban yedim. Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 5:41 pm tarafından ^[TS]^ || True CrIme*

» sxe pack 3 nasıl yapıcamm
Haksız yere ban yedim. Icon_minitimePaz Ara. 27, 2009 8:11 pm tarafından ^[TS]^ || Ksk[Lee]

En iyi yollayıcılar
HaKaN
Haksız yere ban yedim. Vote_lcapHaksız yere ban yedim. Voting_barHaksız yere ban yedim. Vote_rcap 
ThesadisT
Haksız yere ban yedim. Vote_lcapHaksız yere ban yedim. Voting_barHaksız yere ban yedim. Vote_rcap 
TheChemisT
Nuisance
MYsTic
DeViL
**PusHY_B0y**
korkusuz_baris
NuMbeRoNe | LeqenDy
Fu[R]Ko
Haftanın Güzeli
Carmen Electra
Haksız yere ban yedim. B_160x400_T1_F-2

Haksız yere ban yedim.

+3
HaKaN
NuMbeRoNe | LeqenDy
HarDRhymeR
7 posters
YazarMesaj
HarDRhymeR
Üye
Üye
HarDRhymeR

Rep : 0
Lakap : Mc. B-Ko

Haksız yere ban yedim. Empty
MesajKonu: Haksız yere ban yedim.   Haksız yere ban yedim. Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 8:19 am

Public'te ^[TS]^ || BlackBoyss'dan iyi oynadığım için wall sanıldım ve ban yedim. Banımın açılmasını ve gereğinin yapılmasını istiyorum.
NuMbeRoNe | LeqenDy
Süper Moderator
Süper Moderator
NuMbeRoNe | LeqenDy

Lakap : OhaLegenDy :)

MesajKonu: Geri: Haksız yere ban yedim.   Haksız yere ban yedim. Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 12:44 pm

Arkadaşım İlk Önce SEn Bir sXe Aç Öle Sw mize Buyur ..
Blackkboyss Adaletli Bir İnsandır ! ...
No sXe'li Oldugun Sürece Her Türlü Görüşe Bence Açık Olmalısın ..
Bir Admin Birisini Haksız Yere ASLA BANLAMAZ !!

... ... ... ÇOK SAÇMA !! ... ... ...
HaKaN
Admin
Admin
HaKaN

Rep : 2

MesajKonu: Geri: Haksız yere ban yedim.   Haksız yere ban yedim. Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 1:17 pm

evet hatta birisinden iyi oynadn diye hiç ban yemessin. mutlaka bir problem vardır
Nuisance
Admin
Admin
Nuisance

Rep : 1
Lakap : Sen Ne Dersen Oyum...

MesajKonu: Geri: Haksız yere ban yedim.   Haksız yere ban yedim. Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 1:27 pm

Bencede Arkadaşım Ama Şikayetin Thesadist Tarafından Dikkate Alınıcaktır..

En son ^[TS]^ || Nu!sance™ tarafından Salı Ağus. 11, 2009 4:37 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://werdana.com
ThesadisT
Admin
Admin
ThesadisT

Rep : 3

MesajKonu: Geri: Haksız yere ban yedim.   Haksız yere ban yedim. Icon_minitimeSalı Ağus. 11, 2009 4:22 pm

HardyMer kardeşim Sxe ' siz olduğun için ban yemiş olabilirsin fakat blackboyss boşuna ban atacağını sanmıyorum çünkü bir aralar wall açıyordun
HarDRhymeR
Üye
Üye
HarDRhymeR

Lakap : Mc. B-Ko

MesajKonu: Geri: Haksız yere ban yedim.   Haksız yere ban yedim. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 10:15 am

Evet kardeşim acemi olduğum zamanlar wall açmıştım ama şu an herkes biliyor ki wallım yok. Ben söyleyeceğimi söyledim, gereğini yapmak size kalmış. Hadi selametle.
blackboyss
Üye
Üye
blackboyss

MesajKonu: Geri: Haksız yere ban yedim.   Haksız yere ban yedim. Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 5:26 pm

wal acip duvar izleyip bana 3 sikayet gelirse ban atmak boynumun borcu beni bosuna oraya koymadilar dimi, SXE li gedigin sürece basim gözüm üstüne.
ThesadisT
Admin
Admin
ThesadisT

Rep : 3

MesajKonu: Geri: Haksız yere ban yedim.   Haksız yere ban yedim. Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 5:53 pm

doğru .
gökhan
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Haksız yere ban yedim.   Haksız yere ban yedim. Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 7:03 pm

TS | VOLKAN die bı admın war oyuna gırıorm sa herkeze dıom ban yıyom bosuna ya nıe dıom tekrar gırıp hemn gerı banlanıyom hıc anlamadım kımse wal demıyo kufurde yoq neden bılmıyorum we bnn cozulmesı geregının yapılmasını ıstıorm

Haksız yere ban yedim.
1 sayfadaki 1 sayfası