Türk Sancagi Serverları Forum Sitesi..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TüRK SaNCaGi [2] 85.153.27.61 BeKLeRiZ

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Bilgileriniz
Bilgileriniz sistemimize kaydedilmektedir.
En son konular
» Begrip Vs ^^TS^^
Alice Blom Fenerbahçe Acıbadem’de Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 11:53 pm tarafından ^[TS]^ || CosmicReaL

» ^[TS]^ || Clanında olanlar bana msnelerini verebilirlermi acaba.
Alice Blom Fenerbahçe Acıbadem’de Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 6:29 pm tarafından ^[TS]^ || True CrIme*

» GReen DaY* Dan $iKaYeTim waRRR !!!
Alice Blom Fenerbahçe Acıbadem’de Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 6:00 pm tarafından ^[TS]^ || True CrIme*

» cs 1.6 yardım
Alice Blom Fenerbahçe Acıbadem’de Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 5:57 pm tarafından ^[TS]^ || True CrIme*

» ^[TS]^ || True CrIme* SiTeNiZe GeLmiŞTiR!!!!!!!!!!!!!!!!!! MeRHaBa HeRKeZe.
Alice Blom Fenerbahçe Acıbadem’de Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 5:55 pm tarafından ^[TS]^ || True CrIme*

» SéLam - ın aLeYk''m ! ßn qLdm!!
Alice Blom Fenerbahçe Acıbadem’de Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 5:53 pm tarafından ^[TS]^ || True CrIme*

» Turk Sancağı Serverları
Alice Blom Fenerbahçe Acıbadem’de Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 5:49 pm tarafından ^[TS]^ || True CrIme*

» ^[TS]^ Klanındaki Üyelerimiz !
Alice Blom Fenerbahçe Acıbadem’de Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 5:41 pm tarafından ^[TS]^ || True CrIme*

» sxe pack 3 nasıl yapıcamm
Alice Blom Fenerbahçe Acıbadem’de Icon_minitimePaz Ara. 27, 2009 8:11 pm tarafından ^[TS]^ || Ksk[Lee]

En iyi yollayıcılar
HaKaN
Alice Blom Fenerbahçe Acıbadem’de Vote_lcapAlice Blom Fenerbahçe Acıbadem’de Voting_barAlice Blom Fenerbahçe Acıbadem’de Vote_rcap 
ThesadisT
Alice Blom Fenerbahçe Acıbadem’de Vote_lcapAlice Blom Fenerbahçe Acıbadem’de Voting_barAlice Blom Fenerbahçe Acıbadem’de Vote_rcap 
TheChemisT
Nuisance
MYsTic
DeViL
**PusHY_B0y**
korkusuz_baris
NuMbeRoNe | LeqenDy
Fu[R]Ko
Haftanın Güzeli
Carmen Electra
Alice Blom Fenerbahçe Acıbadem’de B_160x400_T1_F-2

Alice Blom Fenerbahçe Acıbadem’de

YazarMesaj
HaKaN
Admin
Admin
HaKaN

Rep : 2

Alice Blom Fenerbahçe Acıbadem’de Empty
MesajKonu: Alice Blom Fenerbahçe Acıbadem’de   Alice Blom Fenerbahçe Acıbadem’de Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 2:58 pm

Fenerbahçe Acıbadem Bayan Voleybol Takımımız kadrosuna bir yıldızı daha kattı. Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Toplantı Odası'nda Hollanda Milli Takımı'nın oyuncusu Alice Blom ile yapılan imza törenine Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Sekreteri Vedat Olcay ile Acıbadem Sağlık Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar da katıldı. 1980 doğumlu voleybolcu, Carnaghi Villa Cortese ekibinden Fenerbahçe Acıbadem Bayan Voleybol Takımımıza geldi.

İmza töreninde Acıbadem Sağlık Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, "Son transferimizi de bugün gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Alice Blom, 4 numara mevkiinde oynayan çok yetenekli bir voleybolcu. Çok iyi bir transfer yaptığımıza inanıyorum. Yeni transferimizle birlikte kadromuz daha da güçlendi" diye konuştu.

Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Sekreteri Vedat Olcay ise "Fazla söze gerek yok. Fenerbahçe Acıbadem Bayan Voleybol Takımımız üstüste transferlerle güçlü bir kadro oluşturuyor. Yeni transferimizin de takımımıza hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu.

Alice Blom ise "Fenerbahçe Acıbadem'i geçtiğimiz yıl takip ettim. Burada bulunmaktan çok mutluyum. Takım hakkında ve oyuncular hakkında bilgi sahibiyim. Türkiye'de voleybol üst düzey seviyede oynanıyor" diye konuştu

Alice Blom Fenerbahçe Acıbadem’de
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Osmokrovic Fenerbahçe Acıbadem'de
» Naz Aydemir Fenerbahçe Acıbadem’de
» Gamova Fenerbahçe Acıbadem’de
» Frauke Dirickx Fenerbahçe Acıbadem'de
» FeNeRBaHÇe CaMiaSı